Bus Route 479 - Bus 479: Neukirchen => Willingshausen - NVV
Bushaltstellen
- 1 - Neukirchen, Bruchmühle
- 2 - Neukirchen - Nausis, Wincheröder Straße
- 3 - Ottrau Mitte
- 4 - Ottrau - Immichenhain, Hauptstraße
- 5 - Neukirchen - Wincherode
- 6 - Schrecksbach - Hof Röllhausen
- 7 - Neukirchen, Astrid-Lindgren-Schule
- 8 - Neukirchen, Kurhessenstraße
- 9 - Neukirchen, Pflegeheim Bischoff
- 10 - Neukirchen - Rückershausen
- 11 - Neukirchen - Riebelsdorf, Mitte
- 12 - Willingshausen - Steinatal, Melanchthonschule